0

Artesia PE-88 88 Tuşlu Taşınabilir Dijital Piyano

  • Markalar Artesia
  • Ürün Kodu: PE-88
  • Stok Durumu: Tükendi
WhatsApp Sor

Etiketler: Piyano, Dijital Piyano, Taşınabilir Piyano, Artesia PE-88 88 Tuşlu Taşınabilir Dijital Piyano

Artesia PE-88 88 Tuşlu Taşınabilir Dijital Piyano

Artesia PE-88; yaratıcılığı, hafiflik avantajı ile sunarken bir çok özelliği sayesinde mükemmel bir çalım ve ses kalitesi sağlar.

Hassas Tuşlar

Yarı ağırlaştırılmış tuşe hassasiyetli tuşları ile akustik piyano deneyimini parmaklarınızın ucunda hissedeceksiniz. Gelişmiş tuş hareket sistemi rahat bir çalım olanağı sunar. Tuş hassasiyet ayarı ile daha yumuşak ya da daha sert hissiyat elde edebilirsiniz. 3 Farklı tuşe hassasiyet modu farklı çalım tarzlarına göre ayarlanabilir. Şarkı, ders, çift piyano modları ile birlikte, piyano dersleri ve performanslar için özelleştirilebilir. Dahili nota standı daha rahat kullanım sunmaktadır.

Dinamik Ses

3 adet örneklendirilmiş akustik piyano sesi ile derin ve gerçekçi ses sunmakla beraber; üç boyutlu olarak örneklenmiş 136 farklı enstürman ses bankası, her türde müzik icra etmeniz için hazırdır. Artesia PE-88, gerçek enstürmanların üç boyutlu kaydedilmesiyle oluşturulan özel bir ses motoruna sahiptir. Bu sayede akustik bir piyanonun verdiği ses derinliğini ve kalitesini sizlere sunmaktadır. Elektronik Piyano, Harp, Vibrafon, Org, Yaylılar ve Bass gibi 136 farklı sesi içermektedir. Farklı özellikleri sayesinde stüdyoda ve sahnede kullanılabilir.

USB: PC / Mac, Cep Telefonu ve Tablet Bağlantısı

PE-88, USB bağlantı portu sayesinde cep telefonu, tablet ve bilgisayara bağlanabilir. Bu bağlantı size her yerde müzik yapabilmenin kapılarını açacaktır. Bilgisayarınıza bağlayıp sevdiğiniz şarkıları çalabilir, kayıt edebilirsiniz. Ayrıca PE-88'i pil ile birlikte her yerde kullanabilirsiniz.

MIDI

Artesia Piyanolar son sürüm müzik yazılımlarına tam uyumludur. Basitçe tek bir kablo ile bilgisayara, cep telefonuna ve tablete bağlanabilir. Ayrıca piyano üzerinde ses girişi, ses ve kulaklık çıkışı mevcuttur.

Teknik Özellikler
Tuş Takımı88 Nota Ağırlaştırılmış Çekiç Mekanizmalı ve Tuş Hassasiyetli
Dokunma Hassasiyeti5 Kademeli
EkranLED Ekran
Ses Sayısı136
Demo Şarkılar100
MetronomVar
Nota Ölçüleri2/2, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 6/8, 12/8
Dahili Ritimler99+
Kayıt2 Kanal
Ses EfektleriReverb, Chorus
Ders ModuVar
Düet ModuVar
Pedallar2 Adet (Farklı görev atanabilir)
Dahili HafızaVar
USB PortuVar
Ses GirişiVar
MIDIVar
HoparlörVar
Hoparlör Sayısı4
Amplifikatör Gücü15 Watt (Kanal Başına)
Güç GirişiVar (Pil ya da adaptör ile çalışabilir)
Boyutlar140 cm x 35 cm x 20 cm
Ağırlık8,6 kg

Kutu İçeriği

  • Sustain Pedalı
  • Nota Standı
  • Kullanma Kılavuzu
  • Güç AdaptörüYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi